Sorumluluk reddi

Yaş Hesaplama için Sorumluluk Reddi

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya sitemizin sorumluluk reddi ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle rajbhaiweb@gmail.com adresinden e-posta yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin. Sorumluluk Reddi Beyanımız, Feragatname Oluşturucu'nun yardımıyla oluşturulmuştur.

Yaş Hesaplama için Sorumluluk Reddi

Bu web sitesindeki tüm bilgiler - https://www.yas-hesaplama.com/ - iyi niyetle ve yalnızca genel bilgi amaçlı yayınlanmaktadır. Yaş Hesaplama, bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu konusunda herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde (Yaş Hesaplama) bulduğunuz bilgilerle ilgili yapacağınız her türlü eylemin riski kesinlikle size aittir. Yaş Hesaplama, web sitemizin kullanımıyla bağlantılı herhangi bir kayıp ve/veya zarardan sorumlu olmayacaktır.

Web sitemizden, bu tür harici sitelere verilen köprüleri takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çalışırken, bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine verilen bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerik için bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içeriği haber verilmeksizin değiştirilebilir ve 'kötü' gitmiş olabilecek bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan önce gerçekleşebilir.

Web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin kontrolümüz dışında farklı gizlilik politikalarına ve koşullarına sahip olabileceğini lütfen unutmayın. Herhangi bir işe girişmeden veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve bunların "Hizmet Şartlarını" kontrol ettiğinizden emin olun.

Rıza

Web sitemizi kullanarak, sorumluluk reddi beyanımızı kabul etmiş ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Güncelle

Bu belgeyi güncellememiz, değiştirmemiz veya herhangi bir değişiklik yapmamız gerekirse, bu değişiklikler belirgin bir şekilde burada yayınlanacaktır.